www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej

Wrocław- Panorama Racławicka - Książ
3 – dniowa wycieczka autokarowa

Program:

 1. Wyjazd o godz. 9:00. Przejazd do Świdnicy, zwiedzanie: zabytkowy rynek z Katedrą św. Stanisława, panorama miasta z wieży katedralnej. Wizyta w wpisanym na listę UNESCO ewangelickim Kościele Pokoju, wybudowanym metodą szachulcową. Zakwaterowanie w hotelu. Integracyjna kolacja z zabawą taneczną przy muzyce z DJ-em. Nocleg.
 2. Śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem monumentalnego zamku Hochbergów w Wałbrzychu: barokowe salony z reprezentacyjną Salą Maksymiliana, gotyckie komnaty przebudowane przez nazistów w ramach projektu pod kryptonimem „Reise”, Hol Myśliwski, Sala Konrada z Czarnym Dziedzińcem, tarasy, podziemne tunele z czasów II wojny światowej, park, aleja lipowa z kaplicą grobową, Wąwóz Pełcznicy. Przejazd do Wrocławia, wizyta w Rotundzie, mieszczącej słynną „Panoramę Racławicką” – wielkie malowidło o rozmiarach 15x114 m, dzieło Jana Styki i Wojciecha Kossaka, namalowane dla uczczenia 100 rocznicy bitwy. Zwiedzanie nowopowstałego przy ogrodzie zoologicznym Afrykarium: unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. W 19 akwariach i basenach o pojemności niemal 15 000 000 l wody prezentowane są zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil, krainę Wielkich Rowów Afrykańskich, głębię Kanału Mozambickiego, plaże Wybrzeża Szkieletów (Namibia) i Dżunglę dorzecza Kongo. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
 3. Śniadanie, spacer po Starym Mieście: Ostrów Tumski z gotycką Katedrą św. Jana, panorama miasta z widokiem na Odrę, Wyspa Piasek, dawne kolegium Jezuickie-Uniwersytet, kościół Marii Magdaleny, kamienice „Jaś i Małgosia”, Rynek Główny. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie imprezy w Puławach w godzinach wieczornych.

Termin i cena:

Termin: dowolny 2017/2018 500 zł/os. przy grupie 48 osób

Cena zawiera:

 1. Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją, opłaty drogowe i parkingowe.
 2. Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelach**/***, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.
 3. Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, w tym 1 obiadokolacja integracyjna z zabawą taneczną i dj-em.
 4. Opieka pilota, przewodników na zamku książ i we wrocławiu (4 godz.).
 5. Ubezpieczenie: polisa grupowa nnw, podatek vat.

Cena nie zawiera:

 1. Cena nie zawiera kosztu biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w kwocie 108 zł/os: Kościół Pokoju 8 zł; Zamek Książ 35 zł; Panorama Racławicka 30 zł; Zoo-Afrykarium 30 zł; Katedra św. Jana Chrzciciela 5zł.

Uwaga:

 1. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, lecz wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane w ramach dostępności obiektów dla zwiedzających. Pilot nie udziela informacji wewnątrz zwiedzanych obiektów.
 2. Cena nie dotyczy długich weekendów w 2017/2018 roku.

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma