www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej

Włoskie Impresje Wenecja – Asyż – Monte Cassino - Rzym – Florencja 8 – dniowa wycieczka autokarowa

Program:

 1. Zbiórka uczestników o godz. 7.00, wyjazd o godz. 7.15, przejazd przez Polskę, Czechy na nocleg tranzytowy przy granicy austriackiej, obiadokolacja, nocleg.
 2. Śniadanie, przejazd do Wiednia na Wzgórze Kahlenberg, panorama Wiednia. Dalszy przejazd przez Austrię do Włoch na obiadokolację i nocleg.
 3. Śniadanie, wyjazd do Asyżu, zwiedzanie: Bazylika św. Franciszka, kościół św. Klary, Bazylika św. Marii od Aniołów. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, obiadokolacja, nocleg.
 4. Przejazd do Watykanu: złożenie hołdu przy grobie Jana Pawła II, (udział w papieskiej audiencji generalnej - uzależniony od obecności Ojca Św. w Rzymie); zwiedzanie: Bazylika św. Piotra, Bazylika św. Jana na Lateranie, Bazylika św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 5. Wyjazd do Monte Cassino (klasztor oo. Benedyktynów, cmentarz żołnierzy polskich). Powrót i zwiedzanie Starego Rzymu: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol z pomnikiem Marka Aureliusza, Plac Wenecki, Forum Trajana, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Panteon. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 6. Przejazd do Florencji: Katedra NMP Kwietnej, Baptysterium, Kościół św. Krzyża z freskami Giotta, Most Ponte Vecchio. Przejazd do hotelu k/Lido di Jesolo, obiadokolacja i nocleg.
 7. Przyjazd do Wenecji, zwiedzanie miasta położonego na 118 wyspach: Bazylika i Plac św. Marka, Campanilla, Most Westchnień, Most Rialto. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy i Polskę.
 8. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Termin i cena:

Termin: dowolny 2017/2018 1605 zł /os.

Cena zawiera:

 1. Transport: autokarem z klimatyzacją, wc, barkiem, video. Opłaty drogowe, wjazdy do miast i parkingi.
 2. Zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach, w tym: 2 noclegi w lido di jesolo; 3 noclegi k/rzymu. Pokoje 2, 3, 4 - osobowe z łazienką, 1 nocleg tranzytowy w czechach.
 3. Wyżywienie: 6 śniadań kontynentalnych, 6 obiadokolacji w restauracjach hotelowych, napoje płatne dodatkowo.
 4. Ubezpieczenie, opieka pilota, podatek vat, oplata tfg.

Uwaga:

 1. Ofertę skalkulowano dla grupy 48 uczestników, w oparciu o cenę zakwaterowania wyżywienia i paliwa z dnia 16.08.2017, w przypadku znacznego wzrostu cen paliwa, organizator zastrzega sobie zmianę ceny imprezy.
 2. Na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, należy przygotować ok. 40 EUR/os. + system audio-guide – 30 zł/os.
 3. Uwaga: ze względu na ograniczone możliwości poruszania się autokarem po Rzymie, przejazdy po mieście odbywają się metrem i autobusami miejskimi, koszt dziennego biletu na wymienione środki transportu wynosi ok. 7 euro/os.
 4. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, lecz wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane w miarę dostępności obiektów do zwiedzania dla turystów. Pilot nie udziela informacji wewnątrz obiektów muzealnych.

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma