www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej
 

 

Tatry – Zakopane – Kraków
3 – dniowa integracyjna wycieczka autokarowa

 

Program:

 1. Zbiórka o godz. 6.45, wyjazd godz. 7.00. Przejazd do Zakopanego, spacer po Krupówkach, zwiedzanie drewnianego kościółka św. Klemensa i zabytkowego cmentarza „Na Pękowym Brzysku” z grobami zasłużonych Polaków. Czas wolny na zakupy pamiątek na góralskim targu. Wjazd kolejką na Gubałówkę, panorama Zakopanego i Tatr. Zakwaterowanie w ośrodku. Biesiada w regionalnej góralskiej karczmie przy muzyce kapeli góralskiej. Nocleg.
 2. Śniadanie, spacer z przewodnikiem szlakami turystycznymi Tatrzańskiego Parku Narodowego np. po: Dolinie Pięciu Stawów, Morskim Oku i Czarnym Stawie, Dolinie Kościeliskiej ze zwiedzaniem jednej z Jaskiń Tatrzańskich. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.
 3. Śniadanie, przejazd do Krakowa, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta: Wawel – dziedziniec zamkowy, Katedra z Kaplicą Zygmuntowską i kryptami. Droga Królewska, Kościół św. Andrzeja, Teatr J. Słowackiego, Rynek Główny, Kościół Mariacki, Sukiennice. Barbakan i mury obronne z Wieżą Floriańską, Dom J. Matejki. Czas wolny na Rynku Głównym Starego Miasta. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Termin i cena:

Termin: dowolny 2017/2018 415 zł/os. przy grupie 48 osób

Cena zawiera:

 1. Transport autokarem turystycznym, klimatyzacja, video, opłaty drogowe i parkingi.
 2. Zakwaterowanie: 2 noclegi w domu wczasowym lub prywatnym, góralskim pensjonacie. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.
 3. Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje w tym: 1 obiadokolacja w regionalnej karczmie z muzyką kapeli góralskiej, 1 w restauracji ośrodka.
 4. Opieka pilota, przewodnika po Krakowie 4 godz., przewodnika po TPN.
 5. Ubezpieczenie: polisa grupowa NNW, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

 1. Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w kwocie 53 zł/os. (cena z dnia 17.08.2017): Gubałówka - kolejka góra-dół 22 zł/os., TPN – 5 zł/os., Jaskinia – 5 zł/os., Katedra Wawelska 11 zł/os., Kościół Mariacki 10 zł/os.

Uwaga:

 1. Kolejność programu może ulec zmianie, ale wszystkie jego punkty zostaną zrealizowane w miarę dostępności obiektów dla zwiedzających.
 2. Cena nie dotyczy długich weekendów w 2018 roku.
 

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma