www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej

Słowacja – szlakiem zamków
3 - dniowa wycieczka autokarowa

Program:

 1. Wyjazd uczestników o godz. 5.00 przejazd na Słowację do Starej Lubowli - zwiedzanie gotycko-renesansowego zamku, który długi czas był własnością rodziny Zamoyskich, a dawniej przebywały w nim polskie regalia koronacyjne królów polskich. Spacer po skansenie pełnym drewnianych budowli wiejskich z okręgu spiskiego: chaty, obejścia, szkoła, kościółek. Wizyta w zabytkowej gorzelni: pokazy rzemiosła ludowego, sala rzeźb drewnianych, najnowocześniejsza destylarnia whisky. Uroczysta kolacja z regionalnych potraw i degustacja whisky przy akompaniamencie muzyki ludowej. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
 2. Śniadanie, przejazd na zwiedzanie Demianowskiej Jaskini Lodowej, pełnej ogromnych lodowych korytarzy z sintrową szatą naciekową, modelowana przez podziemna rzekę. Przejazd do Beszeniowej, zakwaterowanie w hotelu, 3-godzinny relaks w aquaparku „Gino Paradise” w, kompleks 8 basenów geotermalnych, 5 basenów z woda termalną, basen do nurkowania, atrium z jacuzzi, siłownie, centrum Wellnes z saunami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 3. Śniadanie, przejazd do Trenczyna, zabytkowego miasteczka z górującą nad nim twierdzą z murowanymi obronnymi basztami, pałacami, masywną wieżą Mateusza Czaka i „studnią miłości”. Przejazd do Oravskiego Podzamoku - zwiedzanie średniowiecznego zamku z kaplicą i z bogatym muzeum, położonego 112–metrowej wapiennej skale, który jest największą atrakcją wśród zabytków regionu. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w Lublinie w godzinach nocnych.

Termin i cena:

Termin: dowolny 2017 515 zł/os. przy grupie 48 osób

Cena zawiera:

 1. Transport autokarem z klimatyzacją, barkiem, video. Opłaty drogowe i parkingi.
 2. Zakwaterowanie: 2 noclegi na Słowacji w hotelach**/***, pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami
 3. Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje w tym 1 regionalna z muzyką ludową i degustacją whisky.
 4. Opieka pilota, przewodnika: na zamku Oravskim, Jaskini Lodowej, zabytkowej gorzelni.
 5. Taksa klimatyczna, ubezpieczenie: polisa grupowa NNW i KL, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

 1. Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w kwocie 45 €/os: zamek Oravsky, zamek Trenczyn, zamek i skansen Stara Lubovna, 3 godzinny wstęp do Aquaparku Gino Paradise, Jaskinia Lodowa, zabytkowa gorzelnia.

Uwaga:

 1. Kalkulację sporządzono w oparciu o cenę paliwa, zakwaterowania i wyżywienia oraz kursu walut z dnia 08.11.2016, w przypadku znacznego wzrostu cen paliwa, organizator zastrzega sobie zmianę ceny imprezy.
 2. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, lecz wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane w ramach dostępności obiektów dla zwiedzających. Pilot nie udziela informacji wewnątrz zwiedzanych obiektów.
 3. Cena nie obejmuje długich weekendów w 2017 roku.

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma