www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej
 

 

Weekend w Puszczy Białowieskiej
3 – dniowa wycieczka autokarowa

 

Program:

 1. Zbiórka i wyjazd o godz. 6.45. Przejazd do leżącego w parku krajobrazowym Doliny Bugu – Janowa Podlaskiego. Spacer po najsłynniejszej w Polsce stadninie koni arabskich: park, wybiegi, stajnie. Przejazd do Drohiczyna, spacer po zabytkowym centrum miasteczka, kopiec z panoramą zakola Bugu – słynnych plenerów filmu „Nad Niemnem”. Przejazd do słynnego prawosławnego sanktuarium na „Górze Grabarce”: cudowne źródełko, otoczona tysiącami krzyży wotywnych, kaplica. Przejazd do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
 2. Śniadanie, przejazd do Białowieży, zwiedzanie Muzeum Przyrodniczo-Leśnego i Parku Pałacowego. Spacer z przewodnikiem po „Rezerwacie Ścisłym” Puszczy Białowieskiej. Spacer „Szlakiem Dębów Królewskich” i „Rezerwacie Pokazowym Żubrów”. Powrót do ośrodka. Integracyjna obiadokolacja grillowa z tańcami i muzyką z DJ-em.
 3. Późne śniadanie, wizyta w leżącym w Puszczy Knyszyńskiej znanym z filmów „U Pana Boga za piecem” Królowym Moście. Przejazd do Tykocina, spacer miasteczku: Kościół św. Trójcy, barokowa Synagoga z domem talmudycznym, zrekonstruowany jagielloński zamek. Przejazd do Choroszczy, zwiedzanie z przewodnikiem zespołu pałacowo-parkowego, wspaniałej rezydencji rodzin Branickich i Poniatowskich. Wyjazd i zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Termin i cena:

Termin: dowolny 2017/2018 470 zł/os.

Cena zawiera:

 1. Transport: autokar, klimatyzacja, barek. Opłaty drogowe i parkingowe.
 2. Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu lub pensjonacie, pokoje 2, 3 os. z łazienkami.
 3. Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje w tym 1 w formie biesiady grillowej z tańcami i muzyką z DJem.
 4. Opieka pilota, przewodnika w Rezerwacie Ścisłym P.B., zamku i synagodze w Tykocinie, pałacu w Choroszczy, przewodnik w Muzeum Przyrodniczo-Leśnym.
 5. Ubezpieczenie NNW, taksa klimatyczna, podatek Vat.

Cena nie zawiera:

 1. Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w kwocie 71 zł/os. (cena z dnia 16.08.2017): Stadnina 5 zł/os; Muzeum Przyrodniczo-Leśne 13zł/os; Rezerwat Ścisły 6 zł/os; Rezerwatu Pokazowego Żubrów 10 zł/os; Szlak Dębów 3 zł/os; Synagoga 14 zł/os; zamek w Tykocinie 12 zł/os; pałac w Choroszczy 8 zł/os

Uwaga:

 1. Kolejność programu może ulec zmianie, ale wszystkie jego punkty zostaną zrealizowane.
 2. Cena została skalkulowana dla grupy 48 osób.
 3. Cena nie dotyczy długich weekendów w 2018 roku.
 

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma