www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej
 

 

Wycieczka w Pieniny
3 – dniowa wycieczka autokarowa

Pieniny to nieduża, bardzo malownicza grupa górska, z bielą skał przepięknych szczytów „Trzech Koron” i „Sokolicy”, pięknie kontrastują lasy jodłowo-świerkowo-bukowe z domieszką jaworu i lipy. Unikatowy na skalę europejską spływ flisackimi tratwami przełomem Dunajca, daje niezapomniane wrażenia, a dodatkowym walorem do zwiedzania są przepiękne zamki w Niedzicy i Czorsztynie. Pobliskie uzdrowisko w Szczawnicy, oferujące wypoczynek w nowoczesnych sanatoriach i zakładach przyrodoleczniczych pomoże zrelaksować się nie jednemu turyście.

 

Program:

 1. Wyjazd o godz. 7.00. Przejazd do Nowego Wiśnicza, zwiedzanie bastionowego zamku – barokowej rezydencji Lubomirskich. Czas wolny. Przejazd do Szczawnicy, zakwaterowanie w hotelu. Spacer po „Wąwozie Homole” w Jaworkach. Integracyjna obiadokolacja grillowa z muzyką, śpiewem i tańcami. Nocleg.
 2. Śniadanie, przejazd do Czorsztyna, spacer po XIV-wiecznym zamku Zawiszy Czarnego, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim do Niedzicy. Zwiedzanie zamku, spacer po zaporze na Dunajcu. Przejazd na Słowację na zwiedzanie Cervenego Klasztoru, (degustacja słowackiego piwa w zabytkowej klasztornej karczmie, na koszt własny). *Dla chętnych: spływ tratwami flisackimi przełomem Dunajca wokół Pienin. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 3. Śniadanie, spacer szlakami turystycznymi po Pienińskim P.N. wejście na „Sokolicę”. Przejazd do Nowego Sącza, spacer po „Miasteczku Galicyjskim”. W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną, zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Termin i cena:

Termin: dowolny 2017/2018 435 zł/os. przy grupie 48 osób

Cena zawiera:

 1. Transport autokarem (klimatyzacja, video, barek), opłaty drogowe i parkingowe.
 2. Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu **/*** w Szczawnicy. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.
 3. Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje w tym 1 obiadokolacja w formie grillowej z muzyką, śpiewem i tańcami.
 4. Ubezpieczenie: polisa grupowa NNW.
 5. Opieka pilota, przewodnika na zamku w Niedzicy.
 6. Taksa klimatyczna, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

 1. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów w kwocie 66 zł/os. (cena z dnia 16.08.2017): Zamek Wiśnicz 14 zł/os; Homole 2 zł/os; Zamek Czorsztyn 5 zł/os; Zamek w Niedzicy 14 zł/os; rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim 6 zł/os; Cerveny Klasztor 3€/os; Sokolica 5 zł/os; Miasteczko Galicyjskie 7 zł/os.

Uwaga:

 1. Kolejność programu może ulec zmianie, ale wszystkie jego punkty zostaną zrealizowane.
 2. *Dla chętnych malowniczy spływ przełomem Dunajca – 53 zł/os.
 3. Cena nie dotyczy długich weekendów w 2018 roku.
 

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma