www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej
 

 

Zabytki Chorwacji
7 - dniowa objazdowa wycieczka autokarowa

 

Program:

 1. Wyjazd o godzinie 04.00. Przejazd przez Polskę, Słowację i Węgry do Chorwacji. Obiadokolacja i nocleg w okolicach miejscowości Slavonski Brod.
 2. Śniadanie, przejazd przez Bośnię i Hercegowinę. Po drodze przystanek w Mostarze, ze słynnym Starym Mostem wpisanym na listę UNESCO. Przejazd do Medjugorie, w którym w 1981 roku objawiła się Matka Boska. Zwiedzanie kościoła, czas na modlitwę, dla chętnych możliwość wejścia na Podbrdo – Górę Objawień. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 3. Śniadanie, przejazd do Dubrovnika zwanego „Perłą Adriatyku” - jednego z najpiękniejszych miast wybrzeża, również znajdującego się na liście UNESCO. Zwiedzanie miasta: spacer po starówce, Mala Braca – klasztor Franciszkanów ze słynną apteką, Pałac Sponza , Dwór Książęcy oraz Mury Miejskie –fortyfikacje otaczające miasto. Przejazd do hotelu na Makarską Riwierę, obiadokolacja, nocleg.
 4. Śniadanie, przejazd na całodniowy Fish Picnic - rejs na wyspy Hvar i Brac. Czas wolny w miejscowości Vrboska – zwanej „Małą Wenecją”. Podczas rejsu obiad z napojami na statku. Kontynuacja rejsu na najpiękniejszą chorwacką plażę – Zlatni Rat. Plażowanie i kąpiele w morzu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 5. Śniadanie, przejazd na zwiedzanie Splitu: antyczny Pałac Dioklecjana, jeden z najpiękniejszych przykładów rzymskiej architektury obronnej z IV wieku, Katedra św. Dujmy, Brama Żelazna, Ratusz Miejski, Pałac Cindro, Perystyl, Góra Marian, malowniczy port, promenada nadmorska. Przejazd do Trogiru na zwiedzanie miasta-pomnika UNESCO: mury obronne, Ratusz z XIV wieku, Katedra św. Wawrzyńca z XIII w., Przejazd do hotelu w okolicach Szybenika, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
 6. Śniadanie, zwiedzanie Szybenika: spacer po Starówce, katedra św. Jakuba wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Plitvic, zwiedzanie Parku Narodowego – Plitwickie Jeziora – światowego dziedzictwa UNESCO – na obszarze porośniętym przez buki, jodły, świerki i klony znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 7 km i połączonych ze sobą 92 wodospadami. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 7. Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację i Polskę. Zakończenie imprezy w późnych godzinach wieczornych.

Termin i cena:

Termin: dowolny 2017/2018 1360 zł/os.

Cena zawiera:

 1. Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją, wc, barkiem, video, opłaty drogowe i parkingi.
 2. Zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach**/***, w tym 4 noclegi w Chorwacji, 2 noclegi w Bośni i Hercegowinie. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.
 3. Wyżywienie: 6 śniadań, 6 obiadokolacji (napoje płatne dodatkowo).
 4. Opieka pilota.
 5. Ubezpieczenie Kl, NNW i bagaż, opłata TFG.

Cena nie zawiera:

 1. Kosztu biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz kosztu przewodników lokalnych, na ten cel należy przygotować ok. 84 EUR/os. (Plitwickie Jeziora, Fish Picnic na wyspę Hvar i Brac, Mury Miejskie w Dubrowniku, Pałac Dioklecjana, Katedra św. Wawrzyńca, Katedra św. Jakuba).
 2. Kosztu słuchawek audioguide. Cena to ok. 15 zł /os.

Uwaga:

 1. Kalkulację sporządzono w oparciu o cenę paliwa, zakwaterowania i wyżywienia oraz kursu walut z dnia 14.08.2017, w przypadku znacznego wzrostu cen paliwa, organizator zastrzega sobie zmianę ceny imprezy.
 2. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, lecz wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane w ramach dostępności obiektów dla zwiedzających. Pilot nie udziela informacji wewnątrz zwiedzanych obiektów.
 3. Cena została skalkulowana dla grupy 48 osób.
 4. Cena nie obejmuje długich weekendów w 2018 roku oraz okresu 30.06 – 01.09.2018
 

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma