www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej

Budapeszt- Zakole Dunaju - Eger
4 - dniowa wycieczka autokarowa

Program:

 1. Wyjazd uczestników o godz. 6.00. Przejazd przez Polskę, Słowację. Przyjazd do Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu. Przejazd na kolację w węgierskiej czardzie z programem folklorystycznym przy muzyce cygańskiej i nielimitowanej ilości wina. Powrót do hotelu, nocleg.
 2. Śniadanie, rejs statkiem po Dunaju. Zwiedzanie miasta: Dzielnica Zamkowa z Zamkiem Królewskim, Plac św. Trójcy, Plac Bohaterów, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad, Bazylika św. Stefana, neogotycki Parlament węgierski, Aleja Artystów. Spacer po ulicy Vaci, Placu Vorosmarty i brzegiem Dunaju. Czas wolny na zakupy. Obiadokolacja w hotelu. Pobyt w Aquaworld – ogromnym kompleksie basenowym. Powrót do hotelu, nocleg.
 3. Śniadanie, wycieczka na Zakole Dunaju. Przyjazd do Szentendre, miasteczko w stylu Kazimierza Dolnego – miejsce spotkań malarzy i artystów, leżące nad brzegiem Dunaju – zwiedzanie Muzeum Miniatur, Muzeum Marcepanów. Spacer uliczkami pełnymi sklepów, straganów. Powrót do Budapesztu, przejazd do Mogyoród – HUNGARORING – tor Formuły 1, zwiedzanie: trybuny, kontrola wyścigów, podium zwycięzców. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 4. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Egeru, spacer po mieście: średniowieczny zamek, barokowe pałace, minaret turecki, Stare Miasto. Zakup win w typowej węgierskiej piwnicy. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Termin i cena:

Termin: dowolny 2017/2018 700 zł/os. przy grupie 48 osób

Cena zawiera:

 1. Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją, barkiem video. Opłaty drogowe, parkingi.
 2. Zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu**/*** w Budapeszcie lub na obrzeżach; Pokoje 2, 3 - os. z łazienkami.
 3. Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje w tym 1 obiadokolacja z muzyką cygańską i pokazem folkloru węgierskiego w regionalnej czardzie.
 4. Ubezpieczenie: polisa ubezpieczeniowa NNW i KL bagaż, opłata TFG.
 5. Opiekę pilota, przewodnika po Zakolu Dunaju.

Cena nie zawiera:

 1. Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w kwocie 8000 HUF, czyli ok. 115 zł/os: rejs statkiem po Dunaju, Aquaworld, Hungaroring, Muzeum Miniatur, Muzeum Marcepanu
 2. Kosztu słuchawek audioguide. Cena to ok. 15 zł /os.

Uwaga:

 1. Kalkulację sporządzono w oparciu o cenę paliwa, zakwaterowania i wyżywienia oraz kursu walut z dnia 17.08.2017, w przypadku znacznego wzrostu cen paliwa, organizator zastrzega sobie zmianę ceny imprezy.
 2. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, lecz wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane w ramach dostępności obiektów dla zwiedzających. Pilot nie udziela informacji wewnątrz zwiedzanych obiektów.
 3. Cena nie obejmuje długich weekendów w 2018 roku.

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma