www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej
 

 

Bieszczady - wycieczka integracyjna
3 – dniowa weekendowa wycieczka autokarowa

BIESZCZADY – niewysoka, malownicza grupa górska, środkowe ogniwo Karpat. Ogromny kompleks lasów jodłowo – świerkowo - bukowych z domieszką jaworu i lipy. Unikatowe na skalę europejską polany grzbietowe porośnięte krzewinkami mchami i ziołami. Dodatkowym walorem do zwiedzania są przepiękne drewniane cerkiewki i pamiątki po Łemkach.

 

Program:

1 dzień

Wyjazd o godz. 7.00. Przejazd do Przemyśla, spacer po Wzgórzu Zamkowym i urokliwym Starym Mieście, pozostałości „twierdzy Przemyśl”, panorama miasta z kopca tatarskiego. Przejazd do Krasiczyna, spacer z przewodnikiem po renesansowym zamku Krasickich i wspaniałych okalających go ogrodach. Przejazd w Bieszczady, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, spacer z przewodnikiem szlakami turystycznymi Bieszczadzkiego Parku Narodowego zajmującego powierzchnię 27 064 ha z czego ogromna większość to wspaniałe lasy, powyżej których występują malownicze połoniny, czyli grzbietowe szczytowe porosłe trawami i krzewinkami mchami i ziołami. Wejście np.: na Połoninę Wetlińską, Caryńską czy Tarnicę. Czas wolny na degustacje piwa w Cisnej w słynnej „Siekierezadzie”. Powrót do ośrodka, integracyjna obiadokolacja grillowa z muzyką, śpiewem i tańcami, nocleg.

3 dzień

Późne śniadanie, spacer po koronie zapory wodnej na Sanie w Solinie. Rejs statkiem turystycznym po J. Solińskim. Zwiedzanie Parku Miniatur i Ogrodu Biblijnego w Myczkowcach. Spacer wokół „Kamienia Leskiego” – największego w Polsce głazu narzutowego. Powrót i zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.


Terminy i ceny:

Termin: dowolny 2017/2018 420 zł/os. przy grupie 48 osób
Cena obejmuje:

  1. Transport: autokar turystyczny (video, barek, klimatyzacja), opłaty drogowe i parkingi.
  2. Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu lub ośrodku wypoczynkowym, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.
  3. Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, w tym 1 grillowa przy ognisku z muzyką.
  4. Opieka pilota, przewodnika w BPN, przewodnika w zamku w Krasiczynie
  5. Ubezpieczenie: polisa grupowa NNW, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

  1. Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w kwocie 45 zł/os, (cena z dnia 16.08.2017): Bieszczadzki PN; Zamek i ogrody w Krasiczynie; Ogrodu Biblijnego i Parku Miniatur; Rejs statkiem po J. Solińskim.

Uwaga:

  1. Kolejność programu może ulec zmianie, ale wszystkie jego punkty zostaną zrealizowane.
  2. Cena nie dotyczy długich weekendów w 2018 roku.
 

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma