www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

 
Biuro "GULIVER" z siedzibą w Lublinie, ul.M.C.Skłodowskiej 3 jest Organizatorem Turystyki, działa od listopada 1996 roku na podstawie zezwolenia Nr 14/99 wydanym przez Wojewodę Lubelskiego oraz wpisu Nr 024 do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego.
Biuro posiada Gwarancję Ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej Organizatora Turystyki wydanej przez TU Europejskie.
Jesteśmy członkiem Regionalnej Izby Turystycznej Województwa Lubelskiego oraz Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Lubelskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.
Główne kierunki wyjazdowe to : Bułgaria, Włochy, Francja, Hiszpania, Czarnogóra, Chorwacja, Grecja, Ukraina, Litwa, Anglia.
Oferty, które sporządzamy, są kierowane w 70 % do młodzieży szkolnej i dostosowane programem do ich wieku. Są to kolonie i obozy letnie, zimowiska oraz wycieczki szkolne.
Klienci dorośli to głównie grupy zorganizowane z firm z Polski, dla których przygotowujemy oferty wycieczek, zgodnie z ich preferencjami.
Bazy z których korzystamy, zarówno w Polsce jak i zagranicą, są przez nas osobiście lustrowane, a zawierane umowy z kontrahentami polskimi i zagranicznymi są terminowo i jeszcze przed przyjazdem turystów opłacone.
Od początku istnienia, biuro, zaangażowaniem zespołu, dobrze przygotowaną ofertą i rzetelnością wypracowało sobie dobrą markę na rynku turystycznym. Wynikiem tego są rzesze zadowolonych turystów i listy z podziękowaniami.
 

W ofercie biura:
• Oferta na każdą kieszeń !
• Wszystkie kraje świata !
• Możliwości zakupu na raty !
• Szybko, solidnie, bezpiecznie !
• Zamów faxem lub e-meilem !
• Nie wahaj się – podróżuj z nami !

Godziny pracy biura Guliver:

Kwiecień - sierpień pn-pt 8.30-17.30
Wrzesień - marzec pn-pt 9.00-17.00
Sobota 10.00-14.00

 
 

palma