www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej

Kolonie nad Bałtykiem
Grupy wiekowe: dzieci 7-12 lat
10 – dniowy wyjazd dla dzieci

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny „Janina” w Nowęcinie k/Łeby – położony w spokojnej, cichej miejscowości na Wybrzeżu Słowińskim, około 1,5 km od centrum Łeby z wieloma atrakcjami. Zaledwie 100 metrów od ośrodka znajduje się Jezioro Sarbsko. Szeroka, piaszczysta plaża morska oddalona jest 15 minut spacerem od ośrodka. Obiekt zlokalizowany jest na ogrodzonym i bezpiecznym terenie, pośród drzew i zieleni. Największą jego zaletą jest rozbudowana infrastruktura. Do dyspozycji uczestników: Mini Aquapark ze zjeżdżalnią, kaskadą wodną i ścianką wspinaczkową, boiska sportowe (do piłki nożnej, w tym typu „Orlik”, Beach Soccer, boiska do siatkówki plażowej), sala sportowa, sala taneczna, siłownia, ścianka wspinaczkowa (7 metrów), sala dyskotekowa, wypożyczalnia rowerów i kajaków, wiata grillowa, świetlice z TV, plac zabaw, jadalnia z pysznym wyżywieniem, sklep, dostęp do komputerów i Wi-Fi www.leba-janina.pl

>GALERIA ZDJĘĆ...

     

Program:

 1. Zbiórka uczestników, wyjazd z Lublina o godz. 07:00. Przejazd autokarem do Nowęcina k/Łeby. Zakwaterowanie w ośrodku. Spotkanie organizacyjne z omówieniem zasad kolonii. Kolacja. Nocleg.
 2. Śniadanie. Spacer na plażę, kąpiele w morzu. Integracyjne gry i zabawy na plaży: „ręcznikowa piłka”, „przeciąganie liny”, „strefa zakazana”. Obiad. Poznawcza piesza wycieczka po najbliższej okolicy, spacer nad Jezioro Sarbsko. Kolacja. Ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek i śpiewaniem piosenek. Nocleg.
 3. Śniadanie, kąpiele w basenie. Zabawy i gry dla uczestników: „zgadnij o kogo chodzi”, „dodaj swój ruch”, „kalambury”, „stonoga”, „aktywne domino”. Obiad. Korzystanie ze sportowej infrastruktury ośrodka. Kolacja. Wieczorny seans filmowy. Nocleg.
 4. Śniadanie. Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego: przejazd kolejką turystyczną do Rąbki, rejs statkiem po Jeziorze Łebsko, spacer do Wydm Ruchomych – panorama z Góry Łąckiej (42 m n.p.m.), zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Wyrzutni Rakiet. Powrót kolejką do ośrodka. Obiad. Zawody drużynowe w „Kalambury”. Rozdanie nagród zwycięskiej drużynie. Kolacja. Nocleg.
 5. Śniadanie. Spacer na plażę. Konkurs na najciekawszą rzeźbę z piasku. Rozdanie nagród zwycięzcom. Plażowanie i kąpiele w morzu. Obiad. Zajęcia na ściance wspinaczkowej z automatyczną asekuracją i 3 torami o różnym stopniu zaawansowania. Kolacja. Wieczór karaoke. Nocleg.
 6. Śniadanie. Wycieczka busami elektrycznymi do Sea Parku: zwiedzanie największego w Polsce fokarium – pokaz karmienia i treningu zwierząt, Oceanarium 3D, Muzeum Marynistyczne, Park makiet zwierząt morskich, Park Miniatur latarni morskich, place zabaw i wiele innych atrakcji. Powrót do ośrodka. Obiad. Korzystanie z infrastruktury ośrodka. Kolacja. Nocleg.
 7. Śniadanie, kąpiele w basenie. Dzień Sportu: podział na drużyny i rywalizacja w wybranych dyscyplinach - mecz siatkówki, mecz piłki nożnej, dwa ognie, tor przeszkód. Rozdanie nagród zwycięskim drużynom. Obiad. Spacer do pobliskiej Stadniny Koni, dla chętnych możliwość nauki jazdy konnej (za dodatkową opłatą). Kolacja. Nocleg.
 8. Śniadanie. Spacer na plażę, kąpiele w morzu. Zabawy sportowe na plaży: „katapulta”, „dzieło plażowe”, „rzut do celu”. Obiad. Zabawy terenowe: „Pogoń za przemytnikami”, „Kłusownik i myśliwi”, „Bociania ciuciubabka”. Kolacja. Dyskoteka. Nocleg.
 9. Śniadanie. Wycieczka autokarowa do Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia): spacer po Starym Mieście w Gdańsku, Trakt Królewski, ul. Mariacka, Długie Pobrzeże, Ratusz, Dwór Artusa, Żuraw. Zwiedzanie interaktywnej wystawy „Ludzie, statki, porty”. Spacer po molo w Sopocie. Posiłek – niespodzianka. W Gdyni zwiedzanie Centrum Nauki Experyment – naukowa zabawa przy interaktywnych stanowiskach. Powrót do ośrodka. Kolacja. Nocleg.
 10. Śniadanie. Pobranie suchego prowiantu na drogę. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną do Lublina. Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Termin i cena:

07 – 16.07.2018 1420 zł/os. Sprzedane

Cena zawiera:

 1. Transport: autokar turystyczny, klimatyzacja, barek, opłaty drogowe i parkingowe.
 2. Zakwaterowanie: 9 noclegów w pawilonie w ośrodku kolonijno-wczasowym „janina”: pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami.
 3. Wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek; śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany. Suchy prowiant na wycieczkę i na drogę powrotną; posiłek niespodzianka.
 4. Atrakcje: korzystanie z basenu co drugi dzień, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, program edukacyjno – rozrywkowy; wycieczka do seapark, do ruchomych wydm, do trójmiasta, ponadto codzienne wieczorne atrakcje w ośrodku, możliwość wycieczek rowerowych, kajakowych.
 5. Opiekę medyczną (pielęgniarka 24h, lekarz na wezwanie, dostęp do podstawowych leków);
 6. Opiekę ratownika wodnego na wydzielonym kąpielisku na plaży i na basenie; opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców i kierownika;
 7. Bilety wstępu do odwiedzanych obiektów: wycieczka kolejką do ruchomych wydm + rejs statkiem 33 zł, seapark 29 zł, wystawa „ludzie, statki, porty” w gdańsku 5 zł, molo w sopocie 4 zł, centrum nauki experyment 12 zł.
 8. Ubezpieczenie: polisa grupowa nnw; podatek vat;

Uwaga:

 1. Kolejność programu może ulec zmianie, lecz wszystkie jego punkty zostaną zrealizowane, w miarę dostępności obiektów dla zwiedzających.

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma