www.guliver.pl Witaj na stronie internetowej naszego biura.

Powrót do strony głównej

Grecja - Peloponez - Tolo - Ateny
Samolotowy obóz młodzieżowy
Wiek uczestników 14-18 lat

PELOPONEZ - usytuowany na południu, malowniczy półwysep a właściwie od przekopania Kanału Korynckiego wyspa, kryje niemal wszystko co najlepsze w Grecji - tu wyraźnie można poczuć tajemniczą aurę przeszłości, tu żywi są bohaterowie greckich mitów.
TOLO - turystyczna miejscowość położna ok. 180 km na południe od Aten, wtulona w monumentalne ściany skalne wyrastające wprost z morza, amfiteatralnie zamykające malowniczą zatokę. Piaszczysta plaża, ciepłe, błękitne morze-oazy do nurkowania, promenada. Więcej informacji na stronie www.tolo.gr, www.tolo-guide.gr

Transport:

Greckie linie lotnicze

Zakwaterowanie:

Kompleks hotelowy Flisvos***& Flisvos Royal****, położony bezpośrednio przy morzu 150 m od pięknej, piaszczystej plaży (główna plaża). Kompleks składa się z 2 budynków położonych obok siebie (przejście przez ulicę). Grupa będzie zakwaterowane w części Flisvos ***. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja, kawiarnia. Basen z leżakami w części Royal Flisvos.
Pokoje: przestronne, wygodne 3,4 - os z widokiem na miasto lub góry. Wszystkie pokoje z łazienkami, WC oraz klimatyzacją i balkonem. W pokojach 4-osobowych możliwe łóżko piętrowe.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie, śniadanie-bufet, lekki lunch serwowany, obiadokolacja serwowana). Pierwszym posiłkiem jest śniadanie w drugim dniu wyjazdu, ostatnim śniadanie + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Do posiłków jest podawana woda stołowa.

Program:

 1. Zbiórka na lotnisku Okęcie-Warszawa na 2 godziny przed odlotem. Odprawa bagażowo-paszportowa. Planowany wylot samolotem do ATEN o godzinie 18.05. Planowany przylot na lotnisko w Atenach o godzinie 21.30.
  Odbiór bagaży. Przejazd do Tolo – na Peloponezie. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Uwaga. W tym dniu nie ma kolacji.
 2. Pobyt na Peloponezie w Tolo
  W trakcie pobytu w programie:
  • całodniowa wycieczka do Aten. Wyjazd rano na zwiedzanie stolicy Grecji: wzgórze Akropolu z ruinami Partenonu - Świątyni Ateny Partenos, monumentalna brama Propyleje, świątynia Ateny Nike oraz Erechtejon ze słynnym krużgankiem. Zobaczymy Parlament oraz zmianę warty słynnych gwardzistów greckich w tradycyjnych strojach przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Po drodze obejrzymy Kanał Koryncki. Powrót w godzinach wieczornych.
  • wycieczka piesza na starożytne Asini
  • gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe
  Wycieczki fakultatywne:
  • wycieczka „Argolida” - zwiedzanie „skarbów” Półwyspu Peloponeskiego: Mykeny (słynne mury cyklopie, Lwia Brama, twierdza Mykeńska, groby szybowe i kopułowe, Grób Agamemnona). Epidauros (najlepiej zachowany antyczny teatr grecki z niezwykłą akustyką) – cena 30€ dla osób do 18 roku życia (50€ dla osób pełnoletnich)
  • wycieczka autokarowa do Nafplio -pierwszej stolicy odrodzonej Grecji z weneckimi fortyfikacjami, mury obronne, twierdza Palmidi – cena 15€ dla osób do 18 roku życia (20€ dla osób pełnoletnich)
  • Wieczór grecki– 20€/os
  • Dyskoteki– bilet za 1 wejście 3-5€
  • Rejsy statkiem- 8-10€
 3. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu do godziny 11.00, transfer na lotnisko Ateny. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Aten o godzinie 15.45. Przylot do Warszawy planowany jest na godzinę 17.20. Odprawa bagażowa. Odbiór przez rodziców.

Termin i cena:

L.p. Termin Cena przy rezerwacji do 31.03.18 Cena przy rezerwacji do 30.04.18 Cena standard
GOS1 17.07 - 26.07.18 2599 zł 2699 zł 2799 zł

Obowiązkowa opłata u rezydenta na realizację programu i transfery autokarem w kwocie 65€

Dodatkowo płatne (dla chętnych):

Gwarancja pokoju 2 osobowego +150 zł/os
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + 80 zł /os
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych + 50 zł/os
Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 90 zł/os

Cena zawiera:

 1. Przelot samolotem w klasie ekonomicznej,
 2. Opłaty lotniskowe,
 3. 9 noclegów w hotelu w Tolo w pokojach 3,4-osobowych,
 4. Wyżywienie wg opisu,
 5. Ubezpieczenie AXA - KL (1000€), NW (200€), bagaż (20€),
 6. Opiekę pedagogiczną,
 7. Grecką opiekę medyczną,
 8. Opiekę kierownika-rezydenta,
 9. Podatek VAT,
 10. Obowiązkową dopłatę do turystycznego funduszu gwarancyjnego w wysokości 10 zł.

Cena nie zawiera:

Transferów autokarem, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego. Na realizację programu (transfery autokarem oraz przewodnicy lokalni) należy przygotować 65€– opłata obowiązkowa u rezydenta + program fakultatywny (dla chętnych).
Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 50€.

Uwaga:

 1. Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
 2. GODZINY LOTÓW DO POTWIERDZENIA NA 48 GODZIN PRZED ROZPOCZĘCIEM IMPREZY.

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej

palma